گزیده‌ها

آیت الله العظمی محمداسحاق فیّاض: همکاری حوزه های علمیه دنیای اسلام و به ویژه حوزه علمیه قم و نجف را ضروری دانستند.

**نوشته شده توسط ali halimi**. **ارسال شده در** گزیده‌ها

 آیت الله علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه و هیأت همراه با حضور در بیت حضرت آیت الله اسحاق فیّاض، از مراجع نجف اشرف، با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، آیت الله فیاض حوزه های علمیه را مایه حفظ شیعیان و مسلمانان در طول تاریخ دانستند و به ویژه حوزه علمیه نجف را حافظ کیان اسلامی کشور عراق در سالیان متمادی اختناق و ظلم بعثی ها برشمردند.

ایشان در ادامه، ظلم بعثی ها و صدام علیه حوزه های علمیه را در طول تاریخ کم نظیر تلقی نموده و گفتند: حوزه علمیه نجف با مقاومت و پایداری، هویت خود را حفظ نموده و در خلال سالهای اخیر، رشد مناسبی پیدا کرده است.

ایشان توجه به دشمنان و توطئه های آنان را برای حوزه های علمیه و همکاری حوزه های علمیه دنیای اسلام و به ویژه حوزه علمیه قم و نجف را ضروری دانستند.

آیت الله فیّاض ضمن استماع گزارش برخی از فعالیت های حوزه های علمیه ایران، از مطالعات عرصه های فقه معاصر تقدیر کردند و پاسخگویی حوزه های علمیه به نیازهای جامعه اسلامی، به ویژه نظام اسلامی در ایران را با اهمیت توصیف نمودند.

در ابتدای دیدار نیز آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور تعدادی از کتب جدید الانتشار در زمینه فقه معاصر را به ایشان اهداء کرده و گزارشی از برنامه ها و فعالیت های فعلی حوزه های علمیه ارائه نمود.

https://andishehma.com

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**