فصلنامه «سخن صبا»

 «سخن صبا» شماره 17

«سخن صبا» شماره 15-16

«سخن صبا»شماره14

ویژه نامه انتخابات1393 

«سخن صبا» شماره 5

ویژه نامه رهبر شهید(ره)

«سخن صبا» شماره 21-22

«سخن صبا» شماره 23

بیست و سومین شماره فصلنامه سخن صبا، تابستان 1395 منتشر شده و در اختیار علاقه مندان گرفت. 

این شماره با مقالاتی از: سلمان نوری، عبدالحکیم عادلی، رمضان اکبری، محمد نبی امینی، علی حلیمی، حسن علی افتخاری، محمد مهدی صادقی، در سه بخش فرهنگ و معارف، سیاست و اجتماع، تربیت و خانواده به زیور طبع آراسته گردیده است.

در بخش گوناگون با زندگینامه و فعالیت های مرحوم کربلایی محمدیونس خان مالستانی و زندگینامه شهید محمد هادی مؤید آشنا گردیده و مهمترین رخداد های فرهنگی و سیاسی یک فصل نیز به تصویر کشیده شده و در آخر مجله، عکس های شاگردان ممتاز سال تحصیلی 94 آراسته گردیده است. 

علاقمندان در افغانستان می توانند مجله را بعد از یک ماه از نمایندگی های مجله دریافت نمایند و یا در کتابخانه های عمومی مالستان مورد مطالعه قرار دهند.

FacebookTwitterRSS Feed

بنیاد علمی - فرهنگی صبا

«بنیاد علمی - فرهنگی صبا» نهادی وابسته به مجموعه ای از استادان و محصَلان جوان حوزه و دانشگاه است که مستقل از هر دولت، جناح یا حزبی و با علم به نا به سامانی های انبوه جامعه افغانستان، با درک الزامات امروزین زندگی و با آگاهی به نیازهای متنوع مردم زجر دیده خویش، در سال 1389 خورشیدی تشکیل شده و جهت فعالیت های علمی - اجتماعی آن در راستای ارتقای اندیشه، اعتلای عقلانیت، تحکیم عقلانی بنیان های ارزشی، آگاهی بخشی عامه و حراست از میراث های فرهنگی کشور، پاسداری از عنعنات، رسوم و افتخارات ارزشمند ملی سامان یافته است که نشر فصلنامه «سخن صبا» و مدیریت سایت «سروش صبا» و نیز برگزاری همایش های علمی و تحلیلی، در جوار سایر فعالیت های اجتماعی، علمی، تحقیقی و تبلیغی، جزئی از عمل کردهای ارزشمند اعضای این بنیاد علمی- فرهنگی است. باشد که تلاش پی گیر این جمع و پشتیبانی های قلمی و قدمی تمام فرهنگیان عزیز کشور، در زدایش ناهنجاری های مدنی، نفی خرافات و انحرافات فکری، استقرار عدالت اجتماعی، برپایی جامعه توسعه یافته دینی، ترقیم رشد و رفاه همگانی و دستیابی به عزت و اقتدار ملی مؤثر افتد.  

کلام ناب

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

بازدید

002032
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدیدها
2032
0
2032
2990501
2032
123630
2032

آی پی شما: 54.198.23.251