فصلنامه «سخن صبا»

 «سخن صبا» شماره 17

«سخن صبا» شماره 15-16

«سخن صبا»شماره14

ویژه نامه انتخابات1393 

«سخن صبا» شماره 5

ویژه نامه رهبر شهید(ره)

«سخن صبا» شماره 21-22

«سخن صبا» شماره 23

بنیاد علمی فرهنگی صبا، شهادت مظلومانه ی یکی از فرزندان صادق و با شهامت مالستان؛ شهید سر افراز محمد نعیم نبی زاده را  به تمام مردم صبور و متدین مالستان و بخصوص خانواده مکرم آن شهید عزیز، تسلیت گفته و برای شان صبر و استواری مسألت می نماید. گفتنی است که این شهید سر افراز، در تاریخ 1395/1/26 در مسیر کابل - جلال آباد توسط دشمنان کوردل و جاهل ( طالبان مزدور) مظلومانه به خون غلطید و چهره در نقاب خاک کشید. خداوند روح ایشان را با شهدای صدر اسلام محشور فرماید. 

اداره سایت : سروش صبا

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 پاسخ: عرض تسلیت به مناسبت شهادت شهید محمد نعیم نبی زادهمهاجر 1395-01-29 14:49
با سلام به مدیر محترم سایت سروش صبا!
ضمن سپاس از اطلاع رسانی و احساس همدردی تان، خوب بود گوشه ی از بیوگرافی این شهید والا مقام را نیز برای خوانندگان نشر می کردید.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


FacebookTwitterRSS Feed

بنیاد علمی - فرهنگی صبا

«بنیاد علمی - فرهنگی صبا» نهادی وابسته به مجموعه ای از استادان و محصَلان جوان حوزه و دانشگاه است که مستقل از هر دولت، جناح یا حزبی و با علم به نا به سامانی های انبوه جامعه افغانستان، با درک الزامات امروزین زندگی و با آگاهی به نیازهای متنوع مردم زجر دیده خویش، در سال 1389 خورشیدی تشکیل شده و جهت فعالیت های علمی - اجتماعی آن در راستای ارتقای اندیشه، اعتلای عقلانیت، تحکیم عقلانی بنیان های ارزشی، آگاهی بخشی عامه و حراست از میراث های فرهنگی کشور، پاسداری از عنعنات، رسوم و افتخارات ارزشمند ملی سامان یافته است که نشر فصلنامه «سخن صبا» و مدیریت سایت «سروش صبا» و نیز برگزاری همایش های علمی و تحلیلی، در جوار سایر فعالیت های اجتماعی، علمی، تحقیقی و تبلیغی، جزئی از عمل کردهای ارزشمند اعضای این بنیاد علمی- فرهنگی است. باشد که تلاش پی گیر این جمع و پشتیبانی های قلمی و قدمی تمام فرهنگیان عزیز کشور، در زدایش ناهنجاری های مدنی، نفی خرافات و انحرافات فکری، استقرار عدالت اجتماعی، برپایی جامعه توسعه یافته دینی، ترقیم رشد و رفاه همگانی و دستیابی به عزت و اقتدار ملی مؤثر افتد.  

کلام ناب

حضرت علی علیه السلام اَلْخَيْرُ لا يَفْنى؛ كار خير هرگز فانى نمى شود. شرح غررالحكم: ج 1، ص 229

بازدید

000529
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدیدها
529
0
529
0
529
133778
529

آی پی شما: 54.198.212.30