فصلنامه «سخن صبا»

 «سخن صبا» شماره 17

«سخن صبا» شماره 15-16

«سخن صبا»شماره14

ویژه نامه انتخابات1393 

«سخن صبا» شماره 5

ویژه نامه رهبر شهید(ره)

«سخن صبا» شماره 21-22

«سخن صبا» شماره 23

بنیاد علمی فرهنگی صبا، شهادت مظلومانه ی یکی از فرزندان صادق و با شهامت مالستان؛ شهید سر افراز محمد نعیم نبی زاده را  به تمام مردم صبور و متدین مالستان و بخصوص خانواده مکرم آن شهید عزیز، تسلیت گفته و برای شان صبر و استواری مسألت می نماید. گفتنی است که این شهید سر افراز، در تاریخ 1395/1/26 در مسیر کابل - جلال آباد توسط دشمنان کوردل و جاهل ( طالبان مزدور) مظلومانه به خون غلطید و چهره در نقاب خاک کشید. خداوند روح ایشان را با شهدای صدر اسلام محشور فرماید. 

اداره سایت : سروش صبا

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 پاسخ: عرض تسلیت به مناسبت شهادت شهید محمد نعیم نبی زادهمهاجر 1395-01-29 14:49
با سلام به مدیر محترم سایت سروش صبا!
ضمن سپاس از اطلاع رسانی و احساس همدردی تان، خوب بود گوشه ی از بیوگرافی این شهید والا مقام را نیز برای خوانندگان نشر می کردید.
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


FacebookTwitterRSS Feed

بنیاد علمی - فرهنگی صبا

«بنیاد علمی - فرهنگی صبا» نهادی وابسته به مجموعه ای از استادان و محصَلان جوان حوزه و دانشگاه است که مستقل از هر دولت، جناح یا حزبی و با علم به نا به سامانی های انبوه جامعه افغانستان، با درک الزامات امروزین زندگی و با آگاهی به نیازهای متنوع مردم زجر دیده خویش، در سال 1389 خورشیدی تشکیل شده و جهت فعالیت های علمی - اجتماعی آن در راستای ارتقای اندیشه، اعتلای عقلانیت، تحکیم عقلانی بنیان های ارزشی، آگاهی بخشی عامه و حراست از میراث های فرهنگی کشور، پاسداری از عنعنات، رسوم و افتخارات ارزشمند ملی سامان یافته است که نشر فصلنامه «سخن صبا» و مدیریت سایت «سروش صبا» و نیز برگزاری همایش های علمی و تحلیلی، در جوار سایر فعالیت های اجتماعی، علمی، تحقیقی و تبلیغی، جزئی از عمل کردهای ارزشمند اعضای این بنیاد علمی- فرهنگی است. باشد که تلاش پی گیر این جمع و پشتیبانی های قلمی و قدمی تمام فرهنگیان عزیز کشور، در زدایش ناهنجاری های مدنی، نفی خرافات و انحرافات فکری، استقرار عدالت اجتماعی، برپایی جامعه توسعه یافته دینی، ترقیم رشد و رفاه همگانی و دستیابی به عزت و اقتدار ملی مؤثر افتد.  

کلام ناب

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

بازدید

003217
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدیدها
3217
0
3217
0
3217
91291
3217

آی پی شما: 54.198.27.243