فصلنامه «سخن صبا»

 «سخن صبا» شماره 17

«سخن صبا» شماره 15-16

«سخن صبا»شماره14

ویژه نامه انتخابات1393 

«سخن صبا» شماره 5

ویژه نامه رهبر شهید(ره)

«سخن صبا» شماره 21-22

«سخن صبا» شماره 23

با حضور باشکوه مهاجرین افغانستانی ساکن ایران مادر شهید مزاری، بدرقه شد

 
مادر شهید مزاری

مادر پر افتخار ملت عدالت‌خواه افغانستان عصر روز گذشته در آغوش خاک شهر مقدس قم آرام گرفت.

مادر پر افتخار ملت عدالت‌خواه افغانستان عصر روز گذشته در آغوش خاک شهر مقدس قم آرام گرفت.

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم عصر روز گذشته بانوی پاکدامن افغانستانی که سالها دور از وطن مهاجر نشین بوده، در حالی به حق شتافت که مردم مهاجر بسیاری در مراسم تشییع وی در استان قم شرکت کردند.

مادر مهربان و صبور شهید عبدالعلی مزاری در سن 104 سالگی در حالی در آغوش خاک قم آرام گرفت که همسر، فرزندان و بسیاری از عزیزانش را تقدیم اسلام نموده بود.

درگذشت ایشان علاوه بر یادآوری داغ از دست دادن رهبر مردم مظلوم و مسلمان افغانستان، «شهید عبدالعلی مزاری»، رشادتها و بزرگ منشیهای وی را در پاسداری از حق و اسلام را برای همگان یادآور می شود.

حضور پرتعداد مهاجرین افغانستانی در این مراسم، شکوه خاصی به مراسم داده بود.

 

انتهای پیام/خبرگزاری تسنیم

دیدگاه‌ها   

 
0 #1 گزارش خبرگزاری تسنیم از مراسم باشکوه تشییع جنازه مادر رهبرشهیداخبار اجتماعی 1396-05-29 07:50
اخبار جهانی ، بهترین و جامعترین سیستم
جمع آوری خبر فارسی و قویترین
موتور جستجوی خبر و جستجوگر هوشمند خبر
اخبار جهان ، با ما از همه چیز باخبر شوید ، اخبار جهانی
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


FacebookTwitterRSS Feed

بنیاد علمی - فرهنگی صبا

«بنیاد علمی - فرهنگی صبا» نهادی وابسته به مجموعه ای از استادان و محصَلان جوان حوزه و دانشگاه است که مستقل از هر دولت، جناح یا حزبی و با علم به نا به سامانی های انبوه جامعه افغانستان، با درک الزامات امروزین زندگی و با آگاهی به نیازهای متنوع مردم زجر دیده خویش، در سال 1389 خورشیدی تشکیل شده و جهت فعالیت های علمی - اجتماعی آن در راستای ارتقای اندیشه، اعتلای عقلانیت، تحکیم عقلانی بنیان های ارزشی، آگاهی بخشی عامه و حراست از میراث های فرهنگی کشور، پاسداری از عنعنات، رسوم و افتخارات ارزشمند ملی سامان یافته است که نشر فصلنامه «سخن صبا» و مدیریت سایت «سروش صبا» و نیز برگزاری همایش های علمی و تحلیلی، در جوار سایر فعالیت های اجتماعی، علمی، تحقیقی و تبلیغی، جزئی از عمل کردهای ارزشمند اعضای این بنیاد علمی- فرهنگی است. باشد که تلاش پی گیر این جمع و پشتیبانی های قلمی و قدمی تمام فرهنگیان عزیز کشور، در زدایش ناهنجاری های مدنی، نفی خرافات و انحرافات فکری، استقرار عدالت اجتماعی، برپایی جامعه توسعه یافته دینی، ترقیم رشد و رفاه همگانی و دستیابی به عزت و اقتدار ملی مؤثر افتد.  

کلام ناب

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

بازدید

000442
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدیدها
442
0
442
0
442
133778
442

آی پی شما: 54.198.212.30