فصلنامه «سخن صبا»

 «سخن صبا» شماره 17

«سخن صبا» شماره 15-16

«سخن صبا»شماره14

ویژه نامه انتخابات1393 

«سخن صبا» شماره 5

ویژه نامه رهبر شهید(ره)

«سخن صبا» شماره 21-22

«سخن صبا» شماره 23

يا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ؛ ارْجِعِي إِلَى رَبِّكِ رَاضِيَةً مَرْضِيَّةً؛ تو اى روح آرام‌يافته! به سوى پروردگارت بازگرد در حالى كه هم تو از او خشنودى و هم او از تو خشنود است.

درگذشت اندوه بار مادر گرانقدر، قهرمان پرور، اسوه صبر و استقامت مادر رهبر جنبش عدالت‌خواهی افغانستان حضرت حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شهید عبدالعلی مزاری (رحمت‌الله علیه) را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج)، ملت افغانستان، مردم رنجدیده هزاره ، تمامی پیروان و رهروان راه جنبش عدالت خواهی و به خانواده گرامی شهید مزاری به خصوص تنها یادگار رهبرشهید، بانو زینب مزاری تسلیت عرض می نماییم.

مادر رهبر شهید مادر همه مردم محروم و رنجدیده ما است. درد و رنجی که ملت از فراق رهبر شهید بابه مزاری کشیده است او یک جا و به اندازه تمامی مردم غم و اندوه فراق فرزند شهیدش تحمل نموده است. او سال ها داغ در دل، سوز در سینه ، در عین فقر و تنگدستی مصایب و دشواری های جانگدازی را با صبر و شکیبایی برجان خرید.

از خدای بزرگ علو درجات، غفران و رضوان الهی در جوار شهیدان راه حق و فرزند شهید برای آن مرحومه مسئلت داریم. روحش شاد و یادش گرامی باد.

بنیاد علمی فرهنگی صبا

 

نوشتن دیدگاه


FacebookTwitterRSS Feed

بنیاد علمی - فرهنگی صبا

«بنیاد علمی - فرهنگی صبا» نهادی وابسته به مجموعه ای از استادان و محصَلان جوان حوزه و دانشگاه است که مستقل از هر دولت، جناح یا حزبی و با علم به نا به سامانی های انبوه جامعه افغانستان، با درک الزامات امروزین زندگی و با آگاهی به نیازهای متنوع مردم زجر دیده خویش، در سال 1389 خورشیدی تشکیل شده و جهت فعالیت های علمی - اجتماعی آن در راستای ارتقای اندیشه، اعتلای عقلانیت، تحکیم عقلانی بنیان های ارزشی، آگاهی بخشی عامه و حراست از میراث های فرهنگی کشور، پاسداری از عنعنات، رسوم و افتخارات ارزشمند ملی سامان یافته است که نشر فصلنامه «سخن صبا» و مدیریت سایت «سروش صبا» و نیز برگزاری همایش های علمی و تحلیلی، در جوار سایر فعالیت های اجتماعی، علمی، تحقیقی و تبلیغی، جزئی از عمل کردهای ارزشمند اعضای این بنیاد علمی- فرهنگی است. باشد که تلاش پی گیر این جمع و پشتیبانی های قلمی و قدمی تمام فرهنگیان عزیز کشور، در زدایش ناهنجاری های مدنی، نفی خرافات و انحرافات فکری، استقرار عدالت اجتماعی، برپایی جامعه توسعه یافته دینی، ترقیم رشد و رفاه همگانی و دستیابی به عزت و اقتدار ملی مؤثر افتد.  

کلام ناب

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

بازدید

2719531
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدیدها
1978
2345
13144
2690918
53942
81466
2719531

آی پی شما: 54.224.91.246