فصلنامه «سخن صبا»

 «سخن صبا» شماره 17

«سخن صبا» شماره 15-16

«سخن صبا»شماره14

ویژه نامه انتخابات1393 

«سخن صبا» شماره 5

ویژه نامه رهبر شهید(ره)

«سخن صبا» شماره 21-22

«سخن صبا» شماره 23

يا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ؛ ارْجِعِي إِلَى رَبِّكِ رَاضِيَةً مَرْضِيَّةً؛ تو اى روح آرام‌يافته! به سوى پروردگارت بازگرد در حالى كه هم تو از او خشنودى و هم او از تو خشنود است.

درگذشت اندوه بار مادر گرانقدر، قهرمان پرور، اسوه صبر و استقامت مادر رهبر جنبش عدالت‌خواهی افغانستان حضرت حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شهید عبدالعلی مزاری (رحمت‌الله علیه) را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج)، ملت افغانستان، مردم رنجدیده هزاره ، تمامی پیروان و رهروان راه جنبش عدالت خواهی و به خانواده گرامی شهید مزاری به خصوص تنها یادگار رهبرشهید، بانو زینب مزاری تسلیت عرض می نماییم.

مادر رهبر شهید مادر همه مردم محروم و رنجدیده ما است. درد و رنجی که ملت از فراق رهبر شهید بابه مزاری کشیده است او یک جا و به اندازه تمامی مردم غم و اندوه فراق فرزند شهیدش تحمل نموده است. او سال ها داغ در دل، سوز در سینه ، در عین فقر و تنگدستی مصایب و دشواری های جانگدازی را با صبر و شکیبایی برجان خرید.

از خدای بزرگ علو درجات، غفران و رضوان الهی در جوار شهیدان راه حق و فرزند شهید برای آن مرحومه مسئلت داریم. روحش شاد و یادش گرامی باد.

بنیاد علمی فرهنگی صبا

 

نوشتن دیدگاه


FacebookTwitterRSS Feed

بنیاد علمی - فرهنگی صبا

«بنیاد علمی - فرهنگی صبا» نهادی وابسته به مجموعه ای از استادان و محصَلان جوان حوزه و دانشگاه است که مستقل از هر دولت، جناح یا حزبی و با علم به نا به سامانی های انبوه جامعه افغانستان، با درک الزامات امروزین زندگی و با آگاهی به نیازهای متنوع مردم زجر دیده خویش، در سال 1389 خورشیدی تشکیل شده و جهت فعالیت های علمی - اجتماعی آن در راستای ارتقای اندیشه، اعتلای عقلانیت، تحکیم عقلانی بنیان های ارزشی، آگاهی بخشی عامه و حراست از میراث های فرهنگی کشور، پاسداری از عنعنات، رسوم و افتخارات ارزشمند ملی سامان یافته است که نشر فصلنامه «سخن صبا» و مدیریت سایت «سروش صبا» و نیز برگزاری همایش های علمی و تحلیلی، در جوار سایر فعالیت های اجتماعی، علمی، تحقیقی و تبلیغی، جزئی از عمل کردهای ارزشمند اعضای این بنیاد علمی- فرهنگی است. باشد که تلاش پی گیر این جمع و پشتیبانی های قلمی و قدمی تمام فرهنگیان عزیز کشور، در زدایش ناهنجاری های مدنی، نفی خرافات و انحرافات فکری، استقرار عدالت اجتماعی، برپایی جامعه توسعه یافته دینی، ترقیم رشد و رفاه همگانی و دستیابی به عزت و اقتدار ملی مؤثر افتد.  

کلام ناب

امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

بازدید

000466
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
کل بازدیدها
466
0
466
0
466
133778
466

آی پی شما: 54.198.212.30